Forum

Szwajcaria, zamek (?), orgia, małżeństwo, zdrada
Cześć,
poszukuje opowiadania, którego akcja miała miejsce prawdopodobnie na terenie Szwajcarii. Mężczyzna za namową swojego kolegi z pracy decyduje się wraz ze swoją małżonką na udział w orgii, która jest organizowana na terenie zamkniętego zamku (?). Na pewno występował tam podział uczestników wydarzenia na poddanych i panów/panie, Ci pierwsi mieli wykonywać ich polecenia. Dodatkowo jest drugi wątek, w którym żona zdradza go z jego kontrahentem kiedy ten zabiera kobietę na tor wyścigowy. Całość otoczona jest oczywiście dużymi pieniędzmi i biznesem. Jeśli pamięć mnie nie myli opowiadanie było dwuczęściowe i miałem z nim na tym serwisie.
Było coś takiego (nawet trzy części) na pokatne ponad rok temu, ale znikło.

Tomp napisał/a:
Było coś takiego (nawet trzy części) na pokatne ponad rok temu, ale znikło.


Kojarzysz może autora?
Chcesz wziąć udział w dyskusji? Zaloguj się
pokątne opowiadania erotyczne
Witamy na Pokatne.pl

Serwis zawiera treści o charakterze erotycznym, przeznaczone wyłącznie dla osób pełnoletnich.
Decydując się na wejście na strony serwisu Pokatne.pl potwierdzasz, że jesteś osobą pełnoletnią.

Pliki cookies i polityka prywatności

Zgodnie z rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Potrzebujemy Twojej zgody na przetwarzanie Twoich danych osobowych przechowywanych w plikach cookies.
Zgadzam się na przechowywanie na urządzeniu, z którego korzystam tzw. plików cookies oraz na przetwarzanie moich danych osobowych pozostawianych w czasie korzystania przeze mnie ze stron internetowej lub serwisów oraz innych parametrów zapisywanych w plikach cookies w celach marketingowych i w celach analitycznych.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz w regulaminie serwisu.