Forum

Proszę niezwłoczną zmianę frazesu „Hyde park”
Proszę niezwłoczną zmianę frazesu „Hyde park” na inny, ponieważ ta nazwa to banał, obciach, komunał, niewypał, pusty slogan, kaszana, obsuwa, LOL24, blamaż, poruta i wstyd.
Jest tu tylu autorów, a zero wyobraźni. Plama i srom!

I dlaczego są dwa działy „SPRAWY TECHNICZNE”?
Proponuje: Park Biebrzański lub Park Oliwski, skoro nazwa Hyde Park jest zła.
Jeckyll's Corner?
Na razie tylko @MrHyde zabłysnął wyobraźnią i jest to ciekawa propozycja, tylko że nadal po angielsku. A ja bym zaproponował coś takiego:

Kram pokątny
1001 drobiazgów
Targowisko
Targowisko opinii
Stragan
Stragan opinii
Pogaduszki / Pogaduchy
Sowia gałąź

Stawiałbym na "sowią gałąź", ale może są jeszcze inne propozycje?
Mnie Hyde park nie przeszkadza, ale Pokątnia bije wszystko inne.

Panie Hyde, co Ty tutaj robisz?
No i proszę, MrHyde znowu zabłysnął świetnym pomysłem! Brawo!

@Rascal, nie jestem pewny, czy to dobry pomysł, bo może sugerować, że na Pokątnych dzieją się jakieś kanty 😉
Cóż za dzień powrotów! Odnalazła się para Indragor-MrHyde! Co to się porobiło?
A w kwestii tematu, to nazwa tego działu wisi mi zwiędłym kalafiorem. Wolę wyżywać się w stylistyce i frazeologii opowiadań niż w wymyślaniu tytułów technicznych działów.
BTW: Sowia gałąź? O takie coś prędzej podejrzewałbym Rascal (lubi koty i gry) lub Vee (lubi gry, o kotach nie wiem).
Wygląda na to, że nowe propozycje się skończyły. Nie dyskredytując pozostałych, wydaje mi się, że cztery wysforowały się na czoło:

1. Pokątnia (MrHyde)
photo

2. Sowia gałąź (Indragor)
photo

3. Pogaduszki / Pogaduchy (Indragor)
photo

4. Zwiędły kalafior (Tomp)
photo


Pozostaje tylko mieć nadzieję, że @Marc szybko podejmie decyzję 🙂
Chcesz wziąć udział w dyskusji? Zaloguj się
pokątne opowiadania erotyczne
Witamy na Pokatne.pl

Serwis zawiera treści o charakterze erotycznym, przeznaczone wyłącznie dla osób pełnoletnich.
Decydując się na wejście na strony serwisu Pokatne.pl potwierdzasz, że jesteś osobą pełnoletnią.

Pliki cookies i polityka prywatności

Zgodnie z rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Potrzebujemy Twojej zgody na przetwarzanie Twoich danych osobowych przechowywanych w plikach cookies.
Zgadzam się na przechowywanie na urządzeniu, z którego korzystam tzw. plików cookies oraz na przetwarzanie moich danych osobowych pozostawianych w czasie korzystania przeze mnie ze stron internetowej lub serwisów oraz innych parametrów zapisywanych w plikach cookies w celach marketingowych i w celach analitycznych.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz w regulaminie serwisu.