Forum

Proszę dodać Hydepark do forum
Elo

Rascal prosiła mnie, żebym przekazał, że potrzeba nam Hydepark, bo stęskniła się za przerwami w pracy po wykładaniu humusu w Londynie.... Nie, to było inaczej...

Rascal chciałaby działa HP, żeby można było wysyłać jej kwazi erotyczne wiadomości. Nie, to było inaczej...

Czasem mam wrażenie, że na forum brakuje działu na zasadzie, w którym można by udzielać się na różne sposoby. Zauważyłem, że @Rascal i @Dario grają na Czacie w "Po linijce", czyli wspólnie piszą długie opowiadanie po linijce i sądzę, że jakby mieli na forum temat do tego to również i inni autorzy mogliby dołączyć do zabawy. Wszak, mamy trzy właściwie martwe działy jak "Miłość, uczucia, problemy…", "Seks, kontakt fizyczny" czy "antykoncepcja" – a takowy dział "Hyderpark" mógłby pomóc wielu użytkownikom się po prostu w jakiś sposób odstresować, znaleźć pomoc w nękających ich problemach (chociaż teoretycznie mamy od tego "Warsztat", ale już nie ma żadnej pewności do czego można go używać.

Ostatnio byłem świadkiem, jak użytkowniczka @GothicQueen pytała o to jak pisać i w takim Hyderparku pewnie by szybciej znalazła pomoc"

PS. Gothquenn, gdzie twoje opko?!!

Może nawet @Tomp by mógł się tam udzielać i ludzie by zobaczyli jego ludzką stronę, by przestał być tak hejtowany, bo to w końcu fajny koleś
Wcale mi tego nie pisała @Rascal

Mnie tam to wszystko jedno, ale jej chyba zależy skoro mój nick napisała jak ja.
@Dario Przepraszam za brak odpowiedzi. @Marc podejmie decyzję jak wróci...
Hyde Park dodany!
dziękuję
Chcesz wziąć udział w dyskusji? Zaloguj się
pokątne opowiadania erotyczne
Witamy na Pokatne.pl

Serwis zawiera treści o charakterze erotycznym, przeznaczone wyłącznie dla osób pełnoletnich.
Decydując się na wejście na strony serwisu Pokatne.pl potwierdzasz, że jesteś osobą pełnoletnią.

Pliki cookies i polityka prywatności

Zgodnie z rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Potrzebujemy Twojej zgody na przetwarzanie Twoich danych osobowych przechowywanych w plikach cookies.
Zgadzam się na przechowywanie na urządzeniu, z którego korzystam tzw. plików cookies oraz na przetwarzanie moich danych osobowych pozostawianych w czasie korzystania przeze mnie ze stron internetowej lub serwisów oraz innych parametrów zapisywanych w plikach cookies w celach marketingowych i w celach analitycznych.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz w regulaminie serwisu.