Forum

Fikcja interaktywna
Po dość długim nie publikowaniu spowodowanym głównie brakiem weny, czasu i innymi mniej lub bardziej życiowymi przyczynami naszła mnie myśl na coś w Polsce raczej mało popularnego.

Mianowicie opowiadania interaktywne/gry paragrafowe (chociaż ze względu na ogrom możliwości dostarczanych przez komputery, to nie jest najszczęśliwsza nazwa) nie są w Polsce zbyt popularne. Dają autorom doskonałe narzędzie. Pytanie, jak z odbiorem.

Dlatego jestem bardzo ciekaw, jakie zdanie na ten temat mają inni użyszkodnicy i grafomani tego barwnego półświatka fikcji erotycznej.

PS. Mam małe co nieco na warsztacie. Jeden z tekstów może dorobić się interaktywnego braciszka...

Night.
Mam napisane gotowe opowiadanie w tej stylistyce i mechanice. To znaczy, zawiera wielowątkowość podzieloną na interaktywne/alternatywne paragrafy. Omawiałem mozliwość publikacji tego z Marc'iem i jestem pewien, że mogłoby zadziałać. Drogę, przynajmniej tę techniczną, masz więc przetartą.
Co o tym sądzę? Zawsze lubiłem tego typu gry (książkowe)
Chcesz wziąć udział w dyskusji? Zaloguj się
pokątne opowiadania erotyczne
Witamy na Pokatne.pl

Serwis zawiera treści o charakterze erotycznym, przeznaczone wyłącznie dla osób pełnoletnich.
Decydując się na wejście na strony serwisu Pokatne.pl potwierdzasz, że jesteś osobą pełnoletnią.

Pliki cookies i polityka prywatności

Zgodnie z rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Potrzebujemy Twojej zgody na przetwarzanie Twoich danych osobowych przechowywanych w plikach cookies.
Zgadzam się na przechowywanie na urządzeniu, z którego korzystam tzw. plików cookies oraz na przetwarzanie moich danych osobowych pozostawianych w czasie korzystania przeze mnie ze stron internetowej lub serwisów oraz innych parametrów zapisywanych w plikach cookies w celach marketingowych i w celach analitycznych.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz w regulaminie serwisu.